Mapa dealerów

Wyłączenie AdBlue w VAG oraz Mazda

Opublikowany:18.02.2014

Systemu AdBlue powszechnie stosowane w samochodach ciężarowych znalazły swoje miejsce w autach codziennego użytku. Niestety i tutaj ich niezawodność pozostawia wiele do życzenia.

Jest to system, którego eksploatacja wymaga szczególnej dbałości i ostrożności. Niebezpieczeństwo awarii pojawa się zawsze w okresie zimowym, kiedy następuję krystalizacja płynu AdBlue. Należy również uważać na to aby do zbiornika z Adblue nie dostał się olej napędowy, którego nawet niewielka ilość spowoduje uszkodzenie systemu.

Dla wszystkich klientów posiadających system SCR/AdBlue w swoich samochodach (VW, Audi, Seat, Skoda z silnikami 2.0 TDi, 3.0 TDi itd. oraz Mazda CX-7 z silnikiem 2.2 MZR-CD) oferujemy możliwośćcałkowitego wyłączenia systemu porzez wprowadzenie modyfikacji w oprogramowaniu komputera silnika. Nasze rozwiązanie polega na całkowitym odłączeniu systemu SCR. Gwarantujemy państwu, że po naszej usłudze samochód nie będzie przechodził w tryb awaryjny, komunikaty związane z systemem AdBlue nie będą już wyświetlane na desce rozdzielczej. Dodatkowo nie trzeba będzie już nigdy tankować mocznika do naszego auta.

Sktutecznie wyłączamy AdBlue we wszystkich komputerach silnika EDC17CP20, EDC17CP24, EDC17C46 oraz DENSO.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Udzielamy 24-miesięcznej gwarancji na naszą usługę.