Mapa dealerów

PIERWSZA MOBILNA HAMOWNIA PODWOZIOWĄ VTECH W REGIONIE !

Nasza firma jako pierwsza na Podlasiu posiada mobilną hamownie podwoziową firmy VTECH Tuning Polska. To co wyróżnia naszą hamownie na tle konkurencji to:

  • niesamowita dokładność  – do 3000 rzeczywistych punktów pomiarowych na sekundę, dokładność względna poniżej 0,1 % (w oparciu o zastrzeżoną technologię TrueForce II). Lepiej już się nie da.
  • wysoka powtarzalność pomiaru zapowniona przez odpowiednią wentylację.

  • posiada wszystkie potrzebne certyfikaty (żaden inny producent w Polsce ich nie ma).

  • pomiar mocy aż do 450 KM, maksymalna prędkość do 300 km/h.

  • mobilność  - brak stałego montażu do podłoża pozwala na swobodne przemieszczanie hamowni, możemy ją spokojnie przewozić i używać dokładnie tam gdzie tylko chcemy (zloty, festyny, targi itd.).
Cartronic

Hamownia podwoziowa jest praktycznie najważniejszym i niezbędnym narzędziem każdej firmy tuningowej. Pozwala ona na dokładne sprawdzenie mocy oraz momentu obrotowego samochodu przed modyfikacją jak również na badanie wprowadzanych zmian.

Każdy samochód podawany jest testom w pełnym zakresie prędkości obrotowej pod maksymalnym obciążeniem (pedał gazu wciśnięty jest do końca), pozwala to na dopasowanie programu do najtrudniejszych możliwych warunków. Klient otrzymuję wykres z wykonanych pomiarów przedstawiający uzyskane rezultaty.