Mapa dealerów

Kariera

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

elektronik - programista

Praca dedykowana jest dla studentów, uczniów techników elektronicznych oraz absolwentów uczelni technicznych

Opis stanowiska pracy:

  • Realizacja projektów w całym cyklu rozwoju produktu (koncepcja, schemat, projekt PCB, firmware, software, dokumentacja, wdrożenie)
  • Utrzymywanie projektów wdrożonych do produkcji

Wymagana:

  • Ukończone lub realizowane studia/technikum o profilu Elektronicznym, lub Informatycznym
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej
  • Znajomość programów CAD/EDA (Altium Designer lub Eagle)
  • Znajomość języka programowania JAVA SE (PC) oraz C (mikrokontrolery)
  • Umiejętność programowania mikrokontrolerów
  • Umiejętność programowania obiektowego oraz optymalizacji kodu
  • Zdolność samodzielnego w rozwiązywania problemów technicznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Mile widziana znajomość zasad działania silników spalinowych

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę na pełen, 1/2 etatu, umowę zlecenie, umowę o dzieło
  • Swobodę w dobrze godzin pracy
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Udział w ciekawych projektach motoryzacyjnych
  • Kontakt z nowoczesną technologią
  • Interesującą pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole specjalistów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres info@cartronic.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).