Mapa dealerów

O firmie

CARTRONIC jest prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży motoryzacyjnej od 2005 roku. Jesteśmy grupą specjalistów oraz inżynierów opierających swoją wiedzę na wieloletnim doświadczeniu, która dodatkowo potwierdzona jest szeregiem uzyskanych certyfikatów i dyplomów. Stale inwestujemy w rozwój kwalifikacji zawodowych pracowników oraz w poziom naszych usług. Cała firma opiera się na osobach wywodzących się z Wojskowej Akademii Technicznej.

Potrzeby naszych Klientów, jak i sam rynek motoryzacyjny, wymusiły na nas specjalizację w określonych kategoriach takich jak: nowoczesna elektronika samochodowa. Od pierwszego kontaktu z Klientem stawiamy nacisk na najwyższą jakość usług oraz profesjonalizm.

Oferta firmy dotyczy usług ściśle specjalistycznych, przeznaczonych dla Klientów o zdecydowanie określonych potrzebach. Oferowane usługi Chip Tuningu, ECO Tuningu oraz Power Boxy są doskonałymi rozwiązaniami pozwalającymi na poprawę parametrów każdego silnika samochodu osobowego, dostawczego, ciężarowego oraz ciągnika rolniczego - nawet o 20-30%. Efekty naszej pracy potwierdzone są wykresem z pomiaru na hamowni.

Nasza firma dostarcza również szereg sprawdzonych rozwiązań pozwalających na dezaktywację uciążliwych systemów przeznaczonych do oczyszczania spalin w silnikach diesel.

Współpraca z takimi europejskimi firmami jak AlienTech, EVC, VCPowerTeam, Froment gwarantuje Państwu wybór najlepszych oraz sprawdzonych produktów.