Mapa dealerów

PowerBox firmy VTECH

PowerBoxy są to elektroniczne moduły, których idea działania opiera się na modyfikacji sygnałów sterujących (np. ciśnieniem w listwie COMMON RAIL, ciśnieniem doładowania w turbosprężarce) oraz sygnałów z czujników poza komputerem silnika (ECU). Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby efekty ich działania były zbliżone do modyfikacji elektronicznej (chiptuningu).

PowerBoxy są doskonałym rozwiązaniem dla osób obawiających się o utratę gwarancji. Moduł przed wizytą w autoryzowanym serwisie można zdemontować i automatycznie wrócić do parametrów oryginalnych naszego samochodu. Działają na zasadzie Plug&Play. Wtyczki są dopasowane do czujników danego modelu samochodu.

Każda aktualizacja oprogramowania w serwisie również nie jest dla nas zagrożeniem, gdyż moduł jest zewnętrznym urządzeniem zmieniającym wartości sygnałów poza komputerem silnika. Dodatkowo mamy możliwość przełożenia boxa do nowego samochodu gdzie również chcemy podnieść moc, wystarczy tylko przeprogramować (dostosować) moduł do parametrów samochodu u nas w firmie.

Modyfikacje w postaci modułów mocy są w wielu wypadkach jedynymi dostępnymi rozwiązaniami podnoszącymi moc w samochodzie. Dotyczy to w szczególności samochodów azjatyckich oraz komputerów samochodów opierających swoją budowę na prostych nieprogramowalnych układach logicznych.

standard1

PowerBox Standard - cyfrowe rozwiązanie pozwalające poprawić osiągi silnika diesla o ok. 20% - 25% w szerokim zakresie obrotów. Pasują do silników diesla z wtryskiem common rail, pompami VP, pompowtryskiwaczami jak również silników benzynowych z turbodoładowaniem.

android1

PowerBox Android - urządznie sterowane za pomocą telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Android. Aplikacja pozwala nam na swobodną zmianę programów w naszym boxie za pomocą jednego kliknęcia.

iOS2

PowerBox iOS - urządznie sterowane za pomocą telefonów komórkowych z systemem operacyjnym iOS. Aplikacja pozwala nam na swobodną zmianę programów w naszym boxie za pomocą jednego kliknęcia.

Cartronic

Zapoznaj się z naszym cennikiem.

Sprawdź możliwości power boxa dla Twojego samochodu w naszym katalogu.