Mapa dealerów

Elektroniczne zwiększenie mocy w samochodach ciężarowych oraz autobusach

Oferujemy państwu usługę elektronicznego zwiększenia mocy oraz obniżenia spalania w każdym samochodzie ciężarowym oraz autobusie poprzez optymalizacje parametrów w oprogramowaniu silnika. Obsługujemy wszystkie najpopularniejsze marki. Zwiększamy moc i obniżamy spalanie w każdej Scanii, Dafie, Manie, Mercedesie jak również w Iveco oraz Volvo i Renault.

Nasza usługa to gwarancja:

  • przyrostu mocy i momentu obrotowego - większa moc to lepszy komfort jazdy podczas przyśpieszania, wyprzedzania czy wjeżdżania pod górkę z dużym obciążeniem, nasz samochód nie traci tak szybko prędkości i lepiej sobie radzi na wyższych biegach,
  • obniżenia spalania - dobry styl jazdy przy poprawionej charakterystyce momentu obrotowego daje nam możliwość zmniejszenia zużycia paliwa nawet od 2 do 3 litrów.
  • zachowania trwałości silnika i jego podzespołów - wykorzystujemy rezerwy silnika pozostawione przez producentów.

Usługę wykonujemy mobilnie dojeżdżając do klienta.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi modyfikacjami silników od 2005 roku. Pracujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych narzędziach renomowanych europejskich producentów.

Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji lub 100 tysięcy kilometrów.
Dla niezdecydowanych klientów istnieje możliwość skorzystania z 30 dniowego okresu próbnego*.

*Klient przez 30 dni ma możliwość zrezygnowania z usługi zwiększenia mocy bez podania przyczyny. Z tego tytułu nie ponosi żadnych kosztów. Obowiązek rozliczenia się z naszą firmą następuje po upływie 30 dni od dnia wykonania usługi. Po tym czasie wystawiania jest faktura VAT z 7 dniowym terminem płatności.

 

 

Hamownia MAHA  LPS3000

Zapraszamy na pomiar mocy i momentu obrotowego na nowoczesnej hamowni podwoziowej MAHA LPS3000

To jedno z najnowocześniejszych tego typu urządzeń na rynku o dużych możliwościach pomiaru, jak np.

  • pomiar ciągły
  • pomiar dyskretny
  • symulacja obciążenia
  • kontrola elastyczności
  • kontrola tachografu

 

Cartronic